Pierwsza praca z językami

HAYS

Wielkopolskie, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wielkopolskie
NR REF.: 1173389

Jeżeli biegle posługujesz się językami: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, holenderskim, węgierskim, hiszpańskim, czeskim lub innym - aplikuj!

Prowadzimy projekty, dzięki którym możesz rozpocząć swoją karierę w środowisku korporacyjnym.
Podczas rozmowy z nami, dowiesz się, jak wygląda oferta oraz kim są Klienci, dla których prowadzimy procesy rekrutacyjne.
Porozmawiamy o Twoim przyszłym stanowisku, wynagrodzeniu oraz możliwościach, które oferuje Klient.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy