Pierwsza praca w księgowości!

HAYS

Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1168420

Międzynarodowe, globalnie znane przedsiębiorstwo, którego oddział zlokalizowany jest w centrum Krakowa szuka osoby, znającej język angielski i niemiecki, która chciałaby rozwijać swoje umiejętności w księgowości!

Umiejętności, które wykorzystasz na tym stanowisku:
• znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min.B2)
•pierwsze doświadczenie w księgowości (staż/praktyka)
• analityczne myślenie oraz znajomość pakietu MS Office ( Excel, SAP)

Zadania, z którymi spotkasz się na tym stanowisku:
• wprowadzanie danych do systemu
• tworzenie raportów
• weryfikacja dokumentacji oraz dbanie o obieg informacji w obrębie zespołu i innych działów firmy.
• obsługa faktur w systemie SAP

Czego nie zabraknie?
• Szkoleń wdrażających, dzięki którym poznasz specyfikę i charakter pracy
• Konkurencyjnego wynagrodzenia
• Dodatkowych benefitów

Oferujemy pracę hybrydową z biura z Krakowie lub 100% zdalną.

Jesteś otwarty na nowe możliwości zawodowe? Nie czekaj, aplikuj!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy