Pierwsza praca w księgowości z językiem włoskim / niemieckim

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1115418

Szukasz pierwszej pracy w księgowości? Znasz język włoski lub hiszpański?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się korporacji z branży medycznej poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty/Specjalisty działu Zobowiązań z językiem włoskim/niemieckim.

Zakres zadań
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała kontrola formalna, opisywanie i wprowadzanie faktur do systemu księgowego (SAP), przygotowywanie raportów na potrzeby działu oraz udział w zamknięciu okresu finansowego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy pierwszego doświadczenia w obsłudze klienta lub pracy w korporacji, znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel), zaawansowanej znajomości języków angielskiego oraz włoskiego lub niemieckiego (minimum B2). Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów, pracę w centrum miasta w nowoczesnym biurowcu oddanym do użytku w 2018 roku, dostęp do specjalnych stref relaksu w firmie (masaże, konsole, huśtawki), posiłki w nowoczesnej kuchni.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland