Pierwsza praca w korporacji

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1162520

Międzynarodowa firma specjalizująca się w obszarach HR poszukuje kandydata na stanowisko HR Admin.

Wymagania:
-doświadczenie w administracji
-język angielski

Obowiązki:
- wsparcie procesów HR
- administracja

Oferta:
- bogaty wachlarz szkolenia / wdrożenie
- sprzęt służbowy
- pierwsza umowa na 7 miesięcy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

HAYS Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland