Pielęgniarz/Pielęgniarka - Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla nowoczesnej i szybko rozwijającej się kliniki wraz z Neurologicznym Centrum Rehabilitacyjnym  w Greifswaldzie szukamy pielęgniarek i pielęgniarzy. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Klinika ta jest uznanym w Mecklenburg-Vorpommern centrum wczesnej rehabilitacji dla pacjentów z ciężkimi uszkodzeniami czaszkowo-mózgowymi oraz kompleksowego leczenia pacjentów z porażeniem poprzecznym. Placówka łączy pod swoim dachem zarówno szpital, jak i klinikę rehabilitacyjną.

W klinice w Greifswaldzie czeka na Państwa:

- ambitna praca przy zastosowaniu najnowszej techniki i najnowocześniejszego sprzętu

- przygotowana koncepcja wdrażania nowych pracowników wspierana przez resztę zespołu

- możliwość dokształcania się i doskonalenia zawodowego

- niemieckie stawki wynagrodzenia z uwzględnieniem doświadczenia zawodowego oraz wiedzy specjalistycznej

- mieszkanie na okres przejściowy i pomoc w znalezieniu własnego lokum

- dobra atmosfera w pracy!

Wszystkich Państwa, którzy nie znają języka niemieckiego zapraszamy do wzięcia udziału w intensywnym kursie języka niemieckiego na terenie placówki, przygotowującym do podjęcia pracy w szpitalu w Greifswald! Już pierwszego dnia podpisujecie Państwo umowę o pracę jako pomoc dla pielęgniarzy i jednocześnie pracujecie (3 godziny dziennie) i uczycie się niemieckiego (5 godzin dziennie). Klinika zapewnia zakwaterowanie, wszystkie potrzebne materiały do nauki i mentorkę mówiącą po polsku! Po ukończonym kursie i nostryfikacji dyplomu, w której Państwu pomożemy – zaczynacie pracę w zawodzie pielęgniarza w nowym, ciekawym, inspirującym miejscu!

Początek pierwszego kursu już 1 sierpnia 2017 roku, drugi 2 stycznia 2018 roku.

Prosimy o zgłoszenia (CV i list motywacyjny) do 30. czerwca 2017, a na drugą edycję do 30 listopada 2017 roku.

Aplikacje prosimy przysyłać na adres e-mail:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia