pielęgniarki Szwajcaria

Personel Konsulting

22-400 Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Szpitale, domy starców, domy opieki, centra rehabilitacyjne w Szwajcarii oferują pracę dla wykwalifikowanych pielęgniarek, rehabilitantów, fizjoterapeutów, lekarzy różnych specjalności

Ośrodki te , specjalizują się w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, mięśniowo-szkieletowej.

Ośrodki te zatrudniają wykwalifikowany personel na etat z pełnym uposażeniem pracowniczym.
Osoba zatrudniona będzie należeć do 5-osobowego zespołu, który pracuje w obszarze wczesnej rehabilitacji. Intensywna opieka nad monitorowanymi pacjentami.
Oddział specjalizuje sie w rehabilitacji pacjentów z guzami mózgu, uszkodzeniami mózgu, stwardnieniem rozsianym, parkinsonem.
Wynagrodzenie:
Brutto 5100 CH
Netto 4650 (od tego należy odprowadzić składkę na ubezpieczenie zdrowotne około 300-400 CH)
Pracownikowi przysługuje 13-sta pensja
Pokój w hotelu – do dyspozycji na 3 mce, koszt 550 CH za mc, potem pracownik szuka sam zakwaterowania.
Przykładowe ceny mieszkań prześlemy w odpowiedzi na zapytanie.
Wymagany język niemiecki B2 i wykształcenie kierunkowe (min. licencjat).

WAŻNE; POMAGAMY W UWIERZYTELNIANIU DOKUMENTÓW

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji
Agencja pracy 14 948
ul.J.Kilińskiego 68 a
22-400 Zamość

Wymagania

wykształcenie , oraz doświadczenie
znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1993 roku.Zajmujemy się działalnością konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
15 000PLN - 22 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia