PIELĘGNIARKA(RZ)/ RATOWNIK MEDYCZNY (NR 2057)

ZAKŁAD KARNY W BYDGOSZCZY-FORDON

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2057

Obowiązki:

Planowany termin przyjęcia do pracy - lipiec 2021

Charakter pracy - praca na stanowisku nie ma charakteru pracy biurowej. Praca w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Pracownikiem może być osoba, która:1) ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;2) daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;3) nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowoumarzając postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;4) ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie;5) daje rękojmię zachowania tajemnicy, stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. z 2019 r. poz.742);6) posiada zdolność psychiczną i fizyczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy.Wymagania stawiane kandydatom :- Pielęgniarka(arz)- wykształcenie co najmniej średnie medyczne w zawodzie pielęgniarka,- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- predyspozycje do pracy w bezpśrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności,- nieposzlakowana opinia,- niekaralność.- Ratownak medyczny- kwalifikacje określone w przepisach ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- predyspozycje do pracy w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności,- nieposzlakowana opinia,- niekaralność.

Miejsce pracy: Rynek 8, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY:- pisemne podanie o przyjęcie do pracy- kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie- dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe- wymagane dokumenty powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania kwalifikacyjnego prowadzonego przez Dyrektora Zakładu Karnego w Bydgoszczy - Fordonie ul. Rynek 8 85-790 Bydgoszcz, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. arozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119, str. 1)."KANDYDAT/KANDYDATKA MOŻE POSIADAĆ ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIOsoby zakwalifikowane na podstawie oceny złożonych dokumentów zostaną powiadomione telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.Dokumenty należy składać W TERMINIE Do 30.06.2021 ROKUosobiście: w siedzibie Zakładu Karnego w Bydgoszczy Fordonie, ul. Rynek 8, od poniedziałku do piątku (godz. 7.3O - 15.00),drogą pocztową na adres Zakładu Karnego w Bydgoszczy - Fordonie, ul. Rynek 8, 85-790 Bydgoszcz z dopiskiem,,Nabór''lub drogą elektroniczną na adres e-mail dk_bydgoszcz_fordon@sw.gov.plSzczegółowe informacje dotyczące postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:30 - 15.oo w siedzibie Zakładu Karnego w Bydgoszczy - Fordonie, ul. Rynek 8 lub pod numer telefonu (52) 326-84-54, (52) 326-84-56 lub (52) 326-84-57.Przebieg postępowania kwalifilkacyjnego wobec kandydatów:- ocena złożonych dokumentów- rozmowa kwalifikacyjna- badania lekarskie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy