Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Stanach Zjednoczonych (szpitale prywante) poszukuje Pielęgniarek różnych specjalizacji: Ogólne, Operacyjne, Chirurgiczne, Onkologiczne, Anestezjologiczne) do pracy stałej (zielona karta - pobyt stały).

Nasz Klient posiada sieć 85 prywatnych szpitli w 20 lokalizacjach (m.in. Texas, Nowy Meksyk, Arizona, Wirginia, Indiana oraz wiele innych).Pracodawca zapewnia komplektowy pakiet szkoleń na miejscu przed rozpoczęciem pracy.

Rozmowy odbywają się poprzez skype przed podejściem do IELTS.

Wymagania

•minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe (w pielęgniarstwie ogólnym lub w wybranej specjalizacji)
•bardzo dobra znajomość angielskiego (IELTS 6.5)
wykształcenie medyczne (min. licencjat)
•gotowość do relokacji do Stanów

Oferujemy:

•pracę stałą (36-48 godzin tygodniowo)
•zielona karta dla najbliższej rodziny
•wynagrodzenie 20-35 USD za godzinę (70 tys. USD rocznie) - zależne od lokalizacji oraz doświadczenia zawodowego
•płatne nadgodziny 150% stawki godzinowej
•pracodawca opłaca zakwaterowanie do 4 pierwszych tygodni
•opłacony przelot na miejsce pracy
•1000 USD relocation package
•zwrot kosztów egzaminu NCLEX

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Pakiet relokacyjny 1000 USD
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia