Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką przez naszych koordynatorów.

Obecnie szukamy Pielęgniarek / Pielęgniarzy planujących podjęcie pracy w niemieckich szpitalach, klinikach, przychodniach, czy domach starców.

Jeśli teraz jest ten moment, kiedy należy coś zmienić i podjąć nowe wyzwanie - to zapraszamy do kontaktu, bo właśnie odważnych ludzi szukamy.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich,
  • terminowo wypłacane, atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • możliwość nabycia praw do niemieckiej emerytury,
  • dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
  • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec w sprawdzonych i pewnych miejscach pracy,
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów,
  • bezpłatną opiekę konsultanta polskojęzycznego,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • udokumentowane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (referencje, certyfikaty, świadectwa),
  • empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby osoby starszej,
  • ciepłe i przyjazne usposobienie,
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami, możliwość nabycia praw do niemieckiej emerytury, dodatki za przepracowane nadgodziny i święta, legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Niemiec w sprawdzonych i pewnych miejscach pracy
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca fizyczna