Pielęgniarka/-rz z aktualnym prawem wykonywania zawodu

Brilliant Personaldienste GmbH

Niemcy, Köln, Berlin, Monachium, Hamburg, zagranica

Od: Brilliant Personaldienste GmbH
Miejsce pracy: Niemcy, Köln, Berlin, Monachium, Hamburg

Pilnie poszukiwany od zaraz personel medyczny do Klinik w Köln, Berlinie, Monachium, Hamburgu, Wiesbaden i innych miastach na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/-RZ Z AKTUALNYM PRAWEM WYKONYWANIA ZAWODU o specjalizacji: Anestezjologia, Intensywna Terapia, OP Instrumentariusze, Pediatria, Chirurgia

Zadania:

Praca w klinikach z bezplatnym zakwaterowaniem na czas Nostryfikacji, czas pracy = 38, 5 godz./tydzień i 30 dni urlopu/rok

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. B1 (warunek konieczny)
  • Ukończona szkoła medyczna, studia medyczne (dyplom/licencjat)
  • Gotowość do zamieszkania w Niemczech

Oferujemy:

  • Pomoc w wynegocjowaniu najlepszych warunków umowy o pracę
  • Umowa o pracę podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawca na warunkach niemieckiego prawa pracy
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Organizacja tymczasowego bądź stałego zakwaterowania
  • Organizacja wyjazdu oraz pomoc w załatwianiu wszystkich formalności administracyjnych (jeśli potrzeba)
  • Pomoc w procesie koniecznej Nostryfikacji
  • Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem oraz pełne wsparcie z jego strony

Nie zwlekaj, dolacz juz dzisiaj do grona kolezanek i kolegow!

Prześlij do nas CV ze zdjęciem w języku polskim (w języku niemieckim, jeżeli dostępne) wraz z kopią dyplomu ukonczenia szkoly medycznej, badz studiow medycznych poprzez przycisk "Aplikuj".