PIELĘGNIARKA/POŁOŻNA

ŻŁOBEK NR 3

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1430

Obowiązki:

Praca pielęgnacyjno-opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi do lat trzech; Prowadzenie profilaktyki prozdrowotnej

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wyk. min. średnie kierunkowe oraz wymagane doświadczenie lub wyższe kierunkowe, posiadane kwalifikacje pielęgniarki lub położnej, prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, zaświadczenie o niekaralności, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi Praca pon.-pt. - 8 godz. dziennie, godziny pracy do ustalenia

Miejsce pracy: PIOTRA SKARGI 25, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym osobiście pod ad-resem: ul. P. Skargi 25, 47-224 Kędzierzyn-Koźle lub e-mailowo: dyrektorzlobek3@kedzierzynkozle.pl z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Żłobek Nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. P. Skargi 25, NIP: 7491634975 dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy