Pielęgniarka/ Pielęgniarz

JSL Consultants

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja JSL Consultants poszukuje pielęgniarek i pielęgniarzy do pracy w szpitalach NHS i w szpitalach prywatnych w Bournemouth, Essex, Coventry i w Londynie na wszystkich oddziałach (intensywna terapia, chirurgia, onkologia, kardiologia, neurologia, endoskopia, pediatria, blok operacyjny i in.).

Oferowane warunki pracy:

  • Konkurencyjne zarobki, w wysokości od 22,000 (NHS) do 39,000 funtów rocznie
  • Stała umowa o pracę
  • Niektóre szpitale poosiadają stałe zakwaterowanie w okolicy miejsca pracy
  • Oplata za lot i pierwsze miesiące zakwaterowania w przypadku niektórych szpitali NHS
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku pielęgniarstwa
  • Komunikatywny poziom angielskiego (B1-B2)
  • Zarejestrowany/a w NMC (Nursing & Midwifery Council)
  • W przypadku szpitali prywatnych, wymagane jest doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

Agen­cja rekru­ta­cyjna, spe­cja­li­zu­jąca się w sek­to­rze medycz­nym:... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi