Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0380

Obowiązki:

W zakresie działalności pielęgniarskiej:
- identyfikowanie potrzeb pacjenta
- planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej zgodnie z
rozpoznanymi potrzebami
- stałe ocenianie skuteczności zastosowanych procedur
pielęgnacyjno-leczniczych
- motywowanie pacjenta do samopielęgnowania
- przekazywanie dokładnej informacji o pacjencie członkom zespołu terapeutycznego
- wdrażanie nowych technik i metod pielęgnowania
- dokładne prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej
- przestrzeganie praw pacjenta
- kontrolowanie pod względem jakościowym i ilościowym wydanych diet.
Organizowanie oraz stosowanie w oddziale prawidłowego żywienia pacjentów.
2. W zakresie działalności diagnostyczno-leczniczej:
- współdziałanie w zakresie diagnozowania i leczenia
- wykonywanie zaleceń lekarskich zgodnie z obowiązującymi zasadami
- wykonywanie zabiegów diagnostyczno-terapeutycznych według zaleceń zgodnie ze standardami, z zachowaniem obowiązku informowania pacjenta o przebiegu i skutkach tych zabiegów
- współdziałanie w zakresie rehabilitacji psychospołecznej
- wdrażanie do praktyki zawodowej elementów promocji zdrowia
3. W zakresie działalności organizacyjnej:
- czuwanie nad bezpieczeństwem w oddziale
- uczestnictwa w odprawach, szkoleniach organizowanych przez
zwierzchników
- dbanie o swoje stanowisko pracy
- przestrzeganie zasad dezynfekcji bieżącej w oddziale na każdym
stanowisku pracy
- nadzorowanie prac sanitarno-porządkowych w oddziale
- racjonalne gospodarowanie sprzętem: § medycznym jednorazowym § materiałem opatrunkowym § bielizną

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: medyczne

Zawód:

  • Pielęgniarka

Pozostałe wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

Miejsce pracy: Ligi Polskiej 8, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv na adres e - mail: zpo@zpotorun.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy