Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta z siedzibą w Szwecji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Nasi skandynawscy klienci to prężnie rozwijające się firmy o silnej pozycji na rynku usług opieki zdrowotnej w Szwecji i Norwegii. Chcą zatrudnić profesjonalne pielęgniarki/pielęgniarzy o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym i kompetencjach do pracy w szwedzkich szpitalach i norweskich domach opieki / projektach opieki domowej.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Opieka nad pacjentami i interakcja z pacjentami;
  • Wykonywanie procedur medycznych i pielęgnacyjnych (praca w zespole z asystentami);
  • Ścisła współpraca z lekarzami i kolegami;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

WYMAGANIA:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych lub kursów w zakresie pielęgniarstwa lub szkoły medycznej;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Doświadczenie w chorobach wewnętrznych, chirurgii, kardiologii, geriatrii i innych jednostkach szpitalnych będzie ogromną zaletą;
  • Język szwedzki / norweski (firma organizuje kursy językowe);
  • Zdolność do podejmowania decyzji oraz do szybkiego i elastycznego reagowania na zmieniające się potrzeby pacjenta;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, pozytywne nastawienie, pewność siebie i chęć rozwoju w dziedzinie pielęgniarstwa.

OFERTA FIRMY:

  • Elastyczny harmonogram pracy / urlopu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (2000 - 4000 EUR po opodatkowaniu);
  • Skandynawskie gwarancje socjalne;
  • Kursy języka szwedzkiego / norweskiego;
  • Bilety lotnicze opłacone przez firmę;
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy.

Prosimy o załączanie CV ze zdjęciem i klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

RJS Sp. z o.o. jako firma polsko szwedzka rozwinęła swoją działal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne