ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Miejsce pracy: Szczecin, Goleniów, Stargard

Miejsce pracy: Szczecin

Oferta:

  • Zatrudnienie w firmie z sektora prywatnego z możliwością współpracy w oparciu o umowę o pracę, umowę-zlecenie lub kontrakt gospodarczy
  • Praca na cały etat lub w mniejszym wymiarze czasu pracy (do uzgodnienia)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Profesjonalne przeszkolenie z zakresu pielęgniarstwa dializacyjnego
  • Praca w oparciu o najwyższe standardy opieki nad Pacjentem, na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza
  • Chęć i zaangażowanie do pracy w stacji dializ
  • Doświadczenie zawodowe będzie dużym atutem
  • Specjalizacja nefrologiczna lub internistyczna - mile widziana

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie Pacjentom kompleksowej i profesjonalnej opieki w stacji dializ
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Codzienna współpraca z pozostałym personelem medycznym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy