Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w jednej placówce, umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą niemieckim, umowa z pełnymi świadczeniami, na pełny etat;
  • miesięczne wynagrodzenie od 3000€ brutto+ dodatki;
  • zakwaterowanie, pokój personalny lub pomoc w szukaniu zakwaterowania (możliwość zamieszkania z rodziną);
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego, oferujemy nauke jezyka niemieckiego;
  • kandydatom zapewniamy pomoc i doradztwo w języku polskim.

Wymagania

Twój profil:

  • Ukończone wykształcenie jako magister pielegniarstwa lub licencjat pielęgniarstwa, pielęgniarka geriatryczna oraz ogólnej opieki medycznej (K/M),
  • Posiadasz nostryfikacje swojego dyplomu na terenie Niemiec,(lub twoim celem jest jej zdobycie),
  • Swobodnie posługujesz się językiem niemieckim,(lub potrzebujesz dodatkowych lekcji)
  • Przyjazny, pełen szacunku i godności związek z osobami starszymi i niesamodzielnymi,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12 600PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
soboty, niedziele, nocki i swieta
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi