Pielęgniarka/Pielęgniarz

Ferrer Personal

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Praca w szpitalach i domach opieki w Niemczech.

Firma Ferrer Personal zajmuje się szukaniem kandydatów, którzy są zainteresowani pracą w Niemczech. Współpracujemy z dużymi firmami niemieckimi (Budownictwo – Opieka Medyczna - Hotele). Naszym celem jest wybór odpowiednich osób na stanowiska, które oferujemy na naszej stronie.

Ferrer Personal współpracuje z najlepszymi szpitalami i rezydencjami w Niemczech, których wynagrodzenia są najwyższe w Europie.

Usługa pośrednictwa pracy dla kandydatów jest bezpłatna.

  • Bezpośrednie zatrudnienie w wybranej klinice, szpitalu lub domu opieki,

  • Niemiecka umowa o pracę, na czas określony lub nieokreślony,zależnie od kandydata,

  • Pomoc w znalezieniu pierwszego mieszkania,

  • Kurs j. niemieckiego do B2 i pomoc w nostryfikacji dyplomu,

  • Koszty wyjazdu do pracy do Niemiec, pokrywa firma.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: pielęgniarka dyplomowana; licencjat/magister,

  • wymagany poziom j. niemieckiego: od A2, lekarze -C1,

  • doświadczenie zawodowe niewymagane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą konsultingową RH. Posiadamy stałe i skonsolidowane relacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna