Opis stanowiska pracy

MediProfis- zaufana Agencja Pośrednictwa pracy zagranicę (Nr. Cert. 9552) poszukuje kandydatów do pracy klinice w okolicach Erfurtu, Niemcy, na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ na oddział:

- wczesna rehabilitacja neurologiczna B i C

- intensywna opieka medyczna

- specjalistyczna terapia i rehabilitacja

- oddział chorób wewnętrznych

Oferujemy:

- umowę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony z pełnym pakietem socjalnym

- możliwość podjęcia pracy na stanowisko pomocy pielęgniarskiej

-pracodawca oferuje kurs języka niemieckiego 2-3 x w tygodniu do czasu otrzymania nostryfikacji

- pracodawca prowadzi proces nostryfikacji

-ustrukturyzowany okres wdrożeniowy

- zakwaterowanie w gestii pracodawcy (koszt zakwaterowania 200 Euro miesięcznie)

- wynagrodzenie jako pomoc pielęgniarska ok 2000 Euro Brutto miesięcznie do czasu uzyskania prawa wykonywania zawodu

-wynagrodzenie jako pielęgniarka 2500 mc +dodatki

- możliwość odbycia kilkudniowej hospitacji i poznania specyfiki pracy na różnorodnych oddziałach

Wymagania:

-znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

- wyksztalcenie kierunkowe pielęgniarskie (magister, licencjat, studium zawodowe). Liceum medyczne + udokumentowane doświadczenie zawodowe jako pielęgniarka (5/7 ostatnich lat)

- zapraszamy również kandydatów bez/ lub z niedużym doświadczeniem zawodowym

- pozytywne nastawienie do zmian, chęć nauki i poszerzania własnych horyzontów

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przysłanie CV  wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez MediProfis - Beata Czyzewska dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego iprzyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą 29.08.1997 r. o ochroniedanych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr.1182 z późn. zm."

Prezentacja firmy

MediProfis - Beata Czyżewska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Inne