Opis stanowiska pracy

Firma JHI Personaldienstleistung (niemiecka agencja pracy) –poszukuje wykwalifikowane osoby do podjęcia pracy w Domach Seniora oraz do opieki i pielęgnacji ambulatoryjnej na terenie Niemiec w regionie Bayern. Oferty pracy dla osób, które posiadają uznanie wykonywania zawodu (Nostryfikacje- Anerkennung- Urkunde) na terenie Niemiec.

Oferta pracy - dotyczy pracy w Seniorenresidenz jako Examinierte/-r Altenpfleger/-in, oferujemy - pokoj personalny oraz auto firmowe, auto rowniez do uzytku prywatnego oraz bardzo korzystne zarobki.
Praca stala w jedniej firmie.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie min. 3-letnie w kierunku pielęgniarka/pielęgniarz,
• Dokumenty i świadectwa w języku niemieckim (przetłumaczone),
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2,
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy,
• Życzliwość i otwartość na drugiego człowieka,
• Prawo jazdy kat.B.

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
12 800PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za soboty, niedziele, swieta i nocki
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca fizyczna