PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ Z DOŚWIADCZENIEM INTENSYWNEJ OPIECE

MediProfis - Beata Czyżewska

Niemcy Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

MEDIPROFIS - Certyfikowana Agencja Pośrednictwa Pracy (nr. Certyfikatu 9552) poszukuje dla

niemieckiego pracodawcy- firmy świadczącej usługi pielęgniarskie w intensywnej opiece pozaklinicznej na terenie miasta Berlina

PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA Z DOŚWIADCZENIEM INTENSYWNEJ OPIECE

OFERUJEMY

PRACĘ W SYSTEMIE 12TO GODZINNYM,15 DYŻURÓW W MIESIĄCU MOŻLIWOSC WYJAZDÓW DO POLSKI PO WYPRACOWANIU SWOICH GODZIN

• Pracę z dorosłym pacjentem oraz z dzieckiem naprzemiennie, pacjent pod respiratorem

• wysokie zarobki (14,5-15 euro/ h) + DODATKI

• możliwość dostosowania godzin pracy;

• pomoc w nostryfikacji polskiego dyplomu na terenie Niemiec;

• kursy szkoleniowe (np. obsługa respiratora)

• możliwość pracy w Niemczech i wyjazdów do Polski

WYMAGANIA

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum poziom B2

• wykształcenie pielęgniarskie (licencjat, magister pielęgniarstwa), tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym

• uznanie kwalifikacji zawodowych do pracy w Niemczech

• mile widziane kursy kwalifikacyjne i specjalizacje;

• 2 letni staż pracy w zawodzie;

• sumienność, samodzielność, obowiązkowość oraz dobra organizacja pracy własnej;

Kandydatów zainteresowanych pracą i spełniających wymagania zapraszamy do przesyłania CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez MediProfis - Beata Czyzewska dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego iprzyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą 29.08.1997 r. o ochroniedanych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr.1182 z późn. zm."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne