PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ - PRACA NIEMCY plus KURS JĘZYKA I ZAKWATEROWANIE

Medizin Mobil GmbH & Co. KG

30853 Hannover - Langenhagen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Medizin Mobil działająca od 1994 roku w Hanowerze w sektorze opieki zdrowotnej – prywatne domy spokojnej starosci, prywatne placowki intensywnej terapii, pielegnacja pacjentow prowadzona w ich domu- w związku ze swoim stałym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko: PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na czas nieokreslony zawartą z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckiego prawa pracy bezpośrednio z pracodawcą.

• Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie dopasowane do stopnia znajomości jezyka oraz doświadczenia.

• Zapewniamy wszechstronną, nieodpłatną pomoc w dopełnianiu administracyjnych procedur związanych z rozpoczęciem nowego życia w Niemczech.

• Pokrywamy koszty tłumaczenia dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy oraz potwierdzenia kwalifikacji zawodowych w Niemczech.

• Finansujemy ponad 700 godzin lekcji języka niemieckiego w Hanowerze i dodatkowo kurs języka branżowego.

• Oferujemy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, w centrum Hanoweru.

Firma Medizin Mobil stawia na inwestowanie w zmotywowanych pracowników i podejmowanie wieloletniej współpracy w oparciu o niemieckie umowy o pracę.

Wymagania

• Wykształcenie pielęgniarskie: 3-letnie studia licencjackie - doświadczenienie zawodowe nie jest wymagane lub 5-letnie liceum medyczne (wraz z udokumentowanym 3-letnim stażem pracy, zdobytym przez okres trzech kolejnych lat, nie dłużej niż pięć lat przed datą wydania zaświadczenia o stażu).

• Znajomość języka niemieckiego B1/B2 lub gotowość do podjęcia nauki.

• Gotowość do zamieszkania w Niemczech.

• Doświadczenie w opiece nad pacjentami na oddziale intensywnej terapii i znajomośc procedur będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

Firma Medizin Mobil działająca od 1994 w Hanowerze w sektorze opieki zdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia