Pielęgniarka/Pielęgniarz osób starszych

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma ELSTA GmbH szuka wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

                                                                       Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie opieki nad pacjentami według obowiązujących standardów
  • Przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku, robienie zakupów, gotowanie
  • Wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
  • Czuwanie nad bezpieczeństwem osoby starszej
  • Dotrzymywanie towarzystwa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony na warunkach niemieckich i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Zakwaterowanie gwarantuje pracodawca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 12,50€ za godzine
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami starszymi
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Mile widziane prawo jazdy

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia