Pielęgniarka/Pielęgniarz - Opiekun medyczny - Praca w Niemczech

Smartjobs Personaldienstleistungen GmbH

Kolonia, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Masz wielkie serce i przyjemność sprawia Ci opieka nad osobami starszymi? Chciałabyś, chciałbyś, żeby Twoja pomoc byla dostrzegana, doceniana i uznawana, a także uczciwie zapłacona? Planujesz wyjechać do Niemiec i spróbować swoich sił na dynamicznym, niemieckim rynku pracy?

To mamy coś dla Ciebie!

Pracę w nowoczesnym domu starców jako opiekun medyczny w Kolonii i okolicach!

JESTEŚMY SMART I DLATEGO OFERUJEMY TOBIE:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony na podstawie umowy taryfowej iGZ

  • niemiecki pakiet socjalny

  • możliwość nabycia praw do niemieckiej emerytury

  • zatrudnienie w renomowanych, sprawdzonych przez nas domach starców

  • stabilne, atrakcyjne zarobki i dodatki za przepracowane niedziele, świeta itd.

  • premie okolicznościowe ( np. premia świateczna, urlopowa)

  • dopłaty do kosztów podróży

  • bezpłatną, indywidualną opiekę polskojęzycznego koordynatora: wsparcie formalne i logistyczne

  • możliwość zakwaterowania

Wymagania

JESTEŚ SMART I MASZ DO ZAOFEROWANIA:

  • udokumentowane doświadczenie lub praktyki zawodowe jako opiekun medyczny

  • podstawową znajomość języka niemieckiego pozwalającą na swobodną komunikację

  • wielkie serce dla podopiecznych

  • ciepłe i przyjazne usposobienie

  • ochotę na wyjazd do Niemiec

Wszystko pasuje!? To świetnie! Skontaktuj sie z nami!

Jedno Twoje zgłoszenie dociera od razu do wielu potencjalnych pracodawców!

JESTEŚMY SMART A TY JESTES TEGO WART!

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi