Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddziału Zabiegowego - Szpital św. Wojciecha

Praca.farmacja.pl

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Szpital św. Wojciecha w Pozaniu poszukuje kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz Oddziału Zabiegowego.

Zadania:

  • sprawowanie profesjonalnej i kompleksowej opieki pielęgniarskiej nad pacjentami leczonymi w Oddziale Wielospecjalistycznym,

  • realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań oddziału szpitalnego,

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej,

  • asystowanie przy zmianie opatrunków i drobnych zabiegach medycznych wykonywanych na oddziale,

  • opieka nad stanowiskiem pracy,

  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki: średnie lub wyższe pielęgniarskie,

  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza,

  • dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (szkolenie dla Pielęgniarek i Położnych dokonujących przetaczania krwi i jej składników, kurs RKO, wykonywania i interpretacji zapisu EKG),

  • wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • doświadczenie w pracy na oddziale zabiegowym.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, podejmowanych działań oraz zakresu odpowiedzialności,

  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • dostęp do opieki medycznej,

  • kartę Multisport.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.