PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ do WŁOCH

Progresso HR Sp. z o.o.

Mediolan, zagranica

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta - włoskiego Pracodawcy z branży medycznej - poszukuje pielęgniarek/pielęgniarzy do pracy we włoskich placówkach medycznych - domy opieki , szpitale.

Miejsce pracy: Północne Włochy - Mediolan, Vicenza, Padwa, Turyn i inne

UWAGA!

DLA OSÓB Z DYPLOMEM PO STRONIE WŁOSKIEJ I ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA WŁOSKIEGO PRACA OD ZARAZ.

Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą włoskim.

Twój zakres obowiązków:

  • Praca na stanowisku PIELĘGNIARKI DYPLOMOWANEJ

Nasze wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów pielęgniarskich, licencjackich lub magisterskich;
  • Prawo wykonywania zawodu;
  • Minimum 1 rok doświadczenia (wliczając praktyki).
  • Dyspozycyjność do intensywnej nauki j. włoskiego
  • Dyspozycyjność do podpisania kontraktu na 12 - 24 miesiące

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę jako pielęgniarz/pielęgniarka dyplomowany/a we włoskich domach opieki;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wg stawek włoskich , 13 tka, co roczna dodatkowa pensja w formie odprawy;
  • Zakwaterowanie i wyżywienie na koszt pracodawcy;
  • Pomoc w nostryfikacji dyplomu tj. od zebrania dokumentów i tłumaczeń przysięgłych do wysłania do Ministerstwa Zdrowia w Rzymie (możliwość sfinansowania lub skredytowania kosztów tłumaczeń);
  • Organizujemy intensywny przyspieszony kurs języka włoskiego stacjonarny we Wrocławiu lub on - line wraz z terminologią medyczną (możliwość sfinansowania lub skredytowania kursu);
  • Przygotowujemy do egzaminu we Włoskich Izbach Pielęgniarskich;
  • Zapewniamy 100% koordynacji projektu i opiekę aż do uzyskania samodzielności we Włoszech .

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia