Pielegniarka/pielegniarz 3000 € Drezno, Frankfurt nad Menem

Sanrusen

Frankfurt nad Menem, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow.
Szpitale, kliniki i centra rehabilitacji obecnie poszukuja pracownikow na stanowisko:

PIELEGNIARKA / PIELEGNIARZ 3000€

OPIS STANOWISKA

-opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
-wsparcie przy rehabilitacji
-tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i
sporządzanie dokumentacji
-pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

OFERUJEMY:
-zakwaterowanie zapewnione i oplacone przez pracodawce
-umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach,
-opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności,
-wynagrodzenie: 2500-2600€ brutto (ok 1900€ netto / na reke)
-zapewnione i opłacone zakwaterowanie
-weihnachtsgeld (ok 300€) i urlaubsgeld (ok. 300€) dodatki za nocki i za niedziele
-dodatek do emerytury

Wymagania

-ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo
-nostryfikacja tytułu w Niemczech (pielęgniarki bez nostryfikacji dyplomu, mogą na czas nostryfikacji pracować jako pomoc medyczna)
-doświadczenie zawodowe
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
-wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
-otwartość i umiejętność pracy w grupie

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 12 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia