Pielęgniarka Pediatryczna / Pielęgniarz Pediatryczny

Warszawa, Wola, ul. Jana Kazimierza 28, Centrum Medyczne Medicover - Medi Partner, mazowieckie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.

Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • posiadasz kurs szczepień ochronnych (każdy dodatkowy kurs będzie atutem)
  • potrafisz pobierać krew dzieciom
  • posiadasz kurs pielęgniarstwa rodzinnego - mile widziany

Nasza oferta w pigułce:

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez firmę – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni
  • elastyczny grafik, 12-godzinny system pracy
  • wolne wszystkie niedziele i święta
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • jasną ścieżkę rozwoju
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • pracę w gabinecie pediatrycznym, zabiegowym i punkcie pobrań
  • wykonywanie szczepień ochronnych
  • wykonywanie badań specjalistycznych (np. EKG)
  • przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta
  • współpracę ze specjalistami

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia