PIELĘGNIARKA / OPIEKUN MEDYCZNY DPS - ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE W MIEJSCU PRACY - NIEMIECKA UMOWA!

DOMINIKA PAUL-STOLF FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOMINIKA PAUL-STOLF

Firma z wieloletnim doświadczeniem i współpracująca ze swoimi zleceniodawcami na rynku niemieckim.

PIELĘGNIARKA / OPIEKUN MEDYCZNY

Region: Południe Niemiec Schwarzwald - ( Domy Opieki dla Osób Starszych )

Wymagania:

  • chęć oraz gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w wykonywanym zawodzie – min. 1 rok w kierunku
  • udokumentowanie doświadczenia w opiece nad starszymi osobami ( dyplom, referencje )
  • znajomość procedur bezpieczeństwa w pracy z osobami starszymi i chorymi
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole
  • empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby osoby starszej.

Poszukujemy również opiekunów medycznych z podstawową znajomością języka niemieckiego!

Oferujemy:

  • umowa niemiecka ( pełen etat / 180 godzin )
  • atrakcyjne warunki współpracy z gwarancją co miesięcznych wypłat
  • 1800 euro brutto miesięczne wynagrodzenie
  • wsparcie przy zakwaterowaniu oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w formie ofert za pomocą przycisku "Aplikuj".

Wszystkich dodatkowych informacji udzielamy w sekretariacie firmy pod numerem telefonu : 602-284-893.

Nie odpowiadamy na pytania przesłane w formie wiadomości sms.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi