Pielęgniarka na pełny etat w Centrum Medycznym, Warszawa Mokotów

Centrum Medyczne MediCenter Sp. z o.o.

02-507 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- świadczenia pielęgniarskie i zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta

- świadczenia pielęgniarki środowiskowej

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

- pobieranie materiału do badań laboratoryjnych w gabinecie zabiegowym

- wykonywanie szczepień ochronnych

- wykonywanie EKG spoczynkowego, spirometrii i perymetrii u dorosłych

- pomoc w pracy recepcji

Wymagania

- Wykształcenie pielęgniarskie (prawo wykonywania zawodu)

- Kompetencje pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej

Prezentacja firmy

Centrum Medyczne Medicenter jest wielospecjalistyczną przychodnią lekars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 6 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia