Pielęgniarka Anestezjologiczna

Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instytut Matki i Dziecka zatrudni Pielęgniarkę Anestezjologiczną.

Rodzaj umowy:

  • umowa o pracę – okres próbny

Wymiar etatu:

  • 1 etat

Minimalne wykształcenie: wyższe licencjackie

Opis stanowiska:

  • Praca zespole Kliniki Anestezjologii i Oddziału Intensywnej Terapii.
  • Sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.
  • Dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych.
  • Praca zmianowa w systemie równoważnym.

Wymagania mile widziane:

  • Kursy kwalifikacyjne i/lub specjalistyczne z zakresu anestezjologii.
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi.
  • Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy. Umiejętność radzenia sobie w stresie.

Prezentacja firmy

Instytut Matki i Dziecka mieści się przy ul. Kasprzaka 17a w Warszawie. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Pełny etat
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia