Pielęgnacja sadzonek

Timing Sp. z o.o.

Venlo, Holnadia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nie masz doświadczenia? Nie znasz języka angielskiego? To nie problem wystarczy, że chcesz pracować. Szukamy osoby, która zaopiekuje się malutkimi sadzonkami tzn. będzie obrywać ich chore listki, nakładać gumki i będzie do nich mówić podobno wtedy szybciej rosną.

Sadzonki są wymagające i oczekują od Ciebie bardzo dużej dokładność i cierpliwości. W zamian gwarantują Ci pracę w super towarzystwie i w ciepełku.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- nakładanie gumek i podczepianie pędów,
- rozsadzanie i przesadzanie sadzonek,
- pakowanie i przygotowywanie do wysyłki

Wymagania

Oczekujemy:
- dobrej sprawności fizycznej,
- dużej motywacji do pracy,
- dokładności i skrupulatności,
- mile widziane prawo jazdy i chęć prowadzenia samochodu służbowego

Zapewniamy:
- zniżka na bilet powrotny do Polski,
- organizację wyjazdu, darmowy transport do pracy, zakwaterowanie i ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów,
- dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą umowy na czas nieokreślony z gwarancją godzin,
- dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo