ATERIMA
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Piekarz

Francja, Alpy Wysokie,
Obowiązki:
  • przygotowanie ciasta zgodnie z recepturą
  • wypiekanie chleba i pieczywa półcukierniczego
  • obsługa maszyn piekarniczych
  • rozwożenie wypieków

Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku piekarza min. 5 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 15 września
  • badania medyczne na podstawie naszego skierowania
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową do marca 2020 roku z możliwością przedłużenia (wymagana dyspozycyjność również w okresie Świąt Bożego Narodzenia)
  • 12,43 EUR brutto / godz. (35 godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
  • nadgodziny płatne extra (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia oraz składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • częściowy zwrot kosztów transportu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ATERIMA