Piekarz/ Ciastowy – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Bezpośrednie zatrudnienie od zaraz!

Oferta:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w systemie 3 zmian (4 brygady)
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne)
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji

Wymagania

  • Wykształcenie piekarnicze lub cukiernicze
  • Doświadczenie w sporządzaniu masy ciastowej
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno epidemiologicznych (książeczka sanepid)

Zadania:

  • Wyrób masy ciastowej klasycznej, francuskiej, półfrancuskiej
  • Praca wg receptur
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Obsługa maszyn i urządzeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy