Opis stanowiska pracy

Rozwijanie istniejących systemów opartych na PHP.
Projektowanie i implementowanie portali i systemów internetowych.
Przeprowadzanie code review powstającego projektu i dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań.

Wymagania

Biegłe poruszanie się w PHP oraz OOP
Posiadanie umiejętności implementacji integracji z systemami zewnętrznymi (przy wykorzystaniu np. API REST, JSON)
Rozumienie problemu wydajności pojawiającego się w projektach webowych i umiejętność rozwiązania go (np. systemy cache)
Znajomość zagadnienia Continuous Integration projektów programistycznych pracy z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu

Prezentacja firmy

X-Coding jest studiem IT, którego misją jest dostarczanie najlepszych ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy