PHP Programmer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123477

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista PHP
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: do negocjacji

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój aplikacji webowych z zakresu bankowości internetowej i mobilnej
  • Projektowanie i optymalizację baz danych
  • Projektowanie oraz implementację rozwiązań z użyciem wzorca MVC oraz OOP

Wymagania:

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości PHP
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości programowania obiektowego (OOP)
  • Znajomość SQL oraz baz danych (PostgresSQL, MySQL),
  • Znajomość jednego z fremeworków PHP (Symfony, Zend, Falcon)
  • Znajomości wzorców projektowych
  • Praktycznej wiedzy z zakresu projektowania relacyjnych baz danych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Praca w dynamicznym zespole projektowym w metodyce Scrum
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland