PHP PROGRAMMER

INIS

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Witaj w INIS, największej sieci e-mailingowej w Polsce. Specjalizujemy się w e-mail marketingu i kampaniach efektywnościowych, ale to tylko część rzeczy, którymi się zajmujemy ;) Należymy do Grupy Kapitałowej SARE S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jeśli wkurza Cię:

  • grzebanie w starym kodzie,
  • biznes, który nie wie czego chce,
  • przełożony, który nie ma zielonego pojęcia o programowaniu,
  • robienie rzeczy “na wczoraj”,
  • praca z prehistoryczną technologią

To dobrze trafiłeś! U nas takich rzeczy nie uświadczysz!

Na co możesz liczyć?

  • wynagrodzenie od 4000 do 6000 zł “na rękę”,
  • pracę w wypasionym biurze w centrum Rybnika,
  • laptop i dodatkowy monitor,
  • możliwość wykorzystania nowinek technicznych w projektach,
  • pracę z ludźmi, dla których SOLID, KISS czy TDD to nie puste hasła,
  • realny wpływ na technologie użyte w projekcie i architekturę aplikacji,
  • szkolenia, konferencje, wyjazdy integracyjne,
  • lekcje angielskiego i niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania,
  • kartę Multisport,
  • pracę dla klientów wewnętrznych,
  • firmowe turnieje w ping-ponga czy bilard,
  • nieograniczony dostęp do kawy (nasz rekord to 7 w ciągu dnia ;)), herbaty i innych napojów

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • umiejętności programowania w PHP7 z wykorzystaniem Symfony,
  • proaktywnej postawy i nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • umiejętności rozszyfrowania takich skrótów jak REST, OAuth czy Git oraz zastosowania ich w praktyce

Kod trzymamy w Bitbucket, a do zarządzania taskami służy nam Jira. Większość z nas siedzi na Linuxach, ale dla wytrwałych Windows też się znajdzie ;)

A oto technologie, z którymi będziesz mógł się zetknąć:

  • PHP7, Nginx, MariaDB, MongoDB, Symfony, Redis, RabbitMQ, ELK, Selenium
  • i wiele innych....

Prezentacja firmy

Od 2010 roku nieustannie stawiamy na rozwój, zarówno naszej oferty, j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych