PHP Presta Developer Programista

BigCom

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy małą, zgraną firmą softwarową i pracujemy dla dużych firm. Jest nas 9 osób i mamy 1123 klientów w tym takich jak Cotton Club, BMW Rzeszów, Rojax, Biolab, Bike Shop. Nasi klienci są zadowoleni więc od lat zlecają nam nowe projekty dlatego szukamy programisty do zespołu.

Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych, rozbudowanych sklepów na PrestaShop 1.7. Szukamy do stałej pracy albo współpracy Programisty Developera.
Twoja praca polegałaby na wdrażaniu projektu graficznego do Presty a później podłączeniu wtyczki do płatności, do kurierów, do paczkomatów oraz innych według pomysłów klienta. Praca jest prosta i przyjemna.

Oferujemy
-praca w biurze lub zdalnie
-umowę o pracę lub umowę b2b
-wynagrodzenie 3000-15000 zł
-poniedziałek-piątek
-elastyczne godziny pracy
-laptop z dowolną konfiguracją
-dwa monitory
-szkolenia

Dzień zaczynamy od kawy, herbaty albo yerby. Szukamy programisty który lubi programowanie i chce się rozwijać przy prestiżowych, wyjątkowych projektach.
Szukamy kogoś kto woli być ważny w małym zespole niż być trybikiem w dużej korporacji.

Zapraszam Cię - Tomek.

Dołącz do nas:
-CV prześlij na stronie BigCom lub mailem

Wymagania

-znajomość PHP
-znajomość CSS
-znajomość PrestaShop 1.7
-kreatywność

Prezentacja firmy

BigCom – technologie internetowe i mobilne. Tworzymy profesjonaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce