PHP Magento Developer

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest jedna z globalnych, wiodących firm consultingowych w obszarze IT o kapitale amerykańskim. W związku z rozwojem nowych zespołów projektowych dla naszego Klienta poszukujemy PHP Developera ze znajomością technologii Magento. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w projektowaniu, rozwoju oraz implementacji autorskiego rozwiązania e-commerce opartego o PHP Magento. Projekty mają charakter międzynarodowy i realizowane są głównie na rzecz Klientów z sektora Retail/FMCG.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury eCommerce w zintegrowanym środowisku back-office;
  • Analiza i wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z wydajnością platform (analiza kodu front-end’owego i back-end’owego, konfiguracja środowisk, architektury infrastruktury itp.);
  • Integracja platform z zewnętrznymi systemami i narzędziami do obsługi narzędzi e-commerce m.in.: BI, CRM, ERP / SAP;
  • Kontakt z Klientem, doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań;
  • Bieżąca współpraca z zespołami programistycznymi przy zapewnieniu najwyższej jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w języku PHP;
  • Znajomość platformy Magento;
  • Doświadczenie w projektach integracyjnych i migracji systemów będzie dużym atutem;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach zewnętrznych oraz organizowanych przez pracodawcę i jego partnerów;
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karty My Benefit, ubezpieczenie na życie i wiele innych;
  • Możliwość udziału w licznych inicjatywach takich jak: Klub Książki, Klub Kuchni Międzynarodowej, Klub Biegacza, rodzinne eventy, spotkania kulturowe, zajęcia z fotografii, wspinaczka, pływanie i wiele innych.

Administratorem danych jest firma Talent Hills z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 81/7.10, 02-001 Warszawa. Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email rekrutacja@talenthills.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.talenthills.pl, telefonicznie pod numerem +48 533 530 630 lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod poniższym linkiem: http://talenthills.pl/polityka-prywatnosci

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems