PHP/Magento Developer

LeasingTeam Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: 005028
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Rozwój platformy e-commerce w technologii Magento;
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Współpraca z zespołem programistów.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  • Mile widziana znajomość frameworków (np. CakePHP);
  • Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie.

Oferta:

  • Pracę zdalną (nawet 100%);
  • Praca na podstawie kontraktu (B2B) lub umowy o pracę;
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach;
  • Kartę Mulitsport;
  • Innowacyjne projekty dla lokalnych i globalnych marek;
  • Spotkania i wyjścia integracyjne;
  • Dobra lokalizacja biura (przy metrze Wilanowska).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.