Power Media

PHP Developer

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Naszym klientem jest firma, która oferuje zintegrowane usługi - od doradztwa IT do tworzenia oprogramowania dedykowanego i integracji systemów. Ich celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań łączących technologię z biznesem. Funkcjonują na ryku od jedenastu lat i współpracują z dużymi firmami z USA i Europy. Firma stworzyła wiele rozbudowanych systemów, które przynoszą ich klientom wymierne korzyści.

Poszukujemy Programisty PHP, który dołączy do zespołu tworzącego wielokanałowy systemem eCommerce w oparciu o innowacyjną platformę Spryker dla klienta z Europy.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji i usług opartych o PHP (Symfony, Propel) na platformie Spryker
  • Analiza i opracowywanie rozwiązań technicznych tworzonych aplikacji, analiza wymagań oraz bezpośredni kontakt z klientem z Europy

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji i usług webowych w języku PHP
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP oraz zasad tworzenia aplikacji i usług webowych z wykorzystaniem Symfony2
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL)
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Mile widziane doświadczenie z rozwiązaniami Commerce
  • Wyższe wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • umiejętność współpracy w zespole

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę lub B2B
  • Udział w międzynarodowych projektach,
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy miedzy 7:30 a 10:00)
  • Częściową pracę zdalną (2 dni w tygodniu)
  • Nowoczesne biuro w ścisłym centrum Wrocławia (ul. Sienkiewicza)
  • Przyjazna, nie korporacyjna atmosfera
  • Możliwość wyjazdów służbowych i pracy w naszej siedzibie w Paryżu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media