HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla wrocławskiej firmy, która specjalizuje się w RPA, rozwiązaniach wbudowanych i aplikacjach mobilnych, poszukujemy doświadczonego PHP Developera.

PHP DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • tworzenie nowych funkcjonalności (modułów) w istniejącym produkcie z branży medycznej
  • development - 80% czasu pracy (pozostałe 20% to naprawa bugów + spotkania zespołowe)
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • dbanie o rozwój oraz integrację oprogramowania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z PHP 7 (lub 5.6)
  • praktyczna znajomość frameworka Symfony 4 (lub 3)
  • doświadczenie w pracy z MySQL, Git, Rest'em

Oferujemy:

  • długofalowa współpraca
  • elastyczne godziny pracy
  • praca z profesjonalistami w swoim fachu, z dużym poczuciem humoru :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.