PHP Developer

Wrocław, dolnośląskie

Piwik PRO

Opis stanowiska pracy

Szukamy programisty PHP, który pomoże nam rozwijać nowe funkcjonalności naszego ekosystemu produktów. Czekamy na Ciebie, jeśli jesteś gotowy do przejęcia kodu, wzięcia odpowiedzialności za jego utrzymanie i wsparcie w istniejącej infrastrukturze.

Piwik PRO dostarcza zaawansowane technicznie rozwiązania dla marketerów (analityka internetowa, personalizacja treści na stronach www oraz w aplikacjach mobilnych), skrojone pod indywidualne potrzeby klientów biznesowych. Na co dzień rozwijamy i utrzymujemy infrastruktury potrafiące obsłużyć nawet do 1000 req/sec i przetwarzamy terabajty danych, zachowując przy tym wysoką dostępność. Nasze główne produkty implementowane są w wersjach On-Premises (self-hosted, PaaS) i Cloud (SaaS), a każda z nich zgodna jest z regulacjami dotyczącymi ochrony prywatności i bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym partnerom pełnej kontroli nad danymi.

Główne obowiązki:

  • Współpraca z zespołem doświadczonych inżynierów back-end, menedżerów produktu i koordynatorów
  • Tworzenie nowego oprogramowania i rozwój dotychczasowego. Monitorowanie jego wydajności i aktualizacja dokumentacji.

Wymagania

Wymagane umiejętności:

  • Solidna znajomość PHP 7 (minimum 4 lat doświadczenia komercyjnego)
  • Solidna znajomość MySQL / MariaDB
  • Doświadczenie w czytaniu i rozumieniu istniejącego kodu i systemów
  • Dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w Rust byłoby sporym atutem

Możemy obiecać:

  • Elastyczną współpracę (jeśli wolisz pracować w pełni zdalnie – nie ma problemu!)
  • Wynagrodzenie na poziomie 11000 – 14000 zł netto na fakturze (przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B)
  • Pakiet narzędzi rozwojowych, jak: możliwy czas na self-development, biblioteczka firmowa, regularne firmowe eventy z prelekcjami, spotkania grup tematycznych (technologicznych i branżowych) oraz opcja udziału w projektach open-source, nad którymi pracują nasze zespoły
  • Możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Współpracę z pomocnymi i otwartymi ludźmi
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny MyBenefit (z opcją na Multisport, bilety do kina czy teatru i wiele innych)
  • Kartę lunchową
  • Niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Pracę w unikatowej atmosferze – co potwierdza 96% naszej ekipy (dane z ankiety satysfakcji ‘2017)

Piwik PRO dostarcza rozwiązania integrujące platformę web-analytics i tag managera,... skrojone pod indywidualne potrzeby klientów korporacyjnych. Rozwijamy aplikację klasy premium opartą na Piwiku - open source’owej platformie analytics, z której korzysta ponad 1 milion stron internetowych na całym świecie. Nasze główne produkty implementowane są w wersjach On-Premises i Cloud, a każda z nich zgodna jest z regulacjami dotyczącymi ochrony prywatności i bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym partnerom pełnej własności danych.

Team Piwika PRO składa się z ekspertów z dziedziny web analytics oraz doświadczonych developerów, administratorów i koordynatorów projektów. Możemy pochwalić się długą listą udanych wdrożeń i jesteśmy dumni z tego, że wspieramy przedsiębiorstwa i organizacje sektora publicznego w ich nieustannym rozwoju.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
11.000,00 zł - 14.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości