Hays Poland

PHP Developer

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1110385

Dla naszego Klienta z branży e-commerce poszukujemy kandydatów na stanowisko PHP Developer.

Lokalizacja: Wrocław

Rozpoczęcie projektu: wrzesień/październik/listopad 2018

Forma współpracy: B2B/umowa zlecenie/umowa o pracę

Stawka: Klient jest otwarty na propozycje

Wymagania:
- PHP
- Magento – nice to have

Zadania:

-Implementacja spójnych rozwiązań oraz testowanie kodu aplikacji w oparciu o istniejące specyfikacje
-Upewnianie się, że kod źródłowy jest dostarczany zgodnie z firmowymi standardami wytwarzania oprogramowania
-Tworzenie, uruchamianie i nadzorowanie testów dla nowych oraz istniejących aplikacji w celu naprawy błędów programistycznych oraz w celu wyodrębniania obszarów wymagających poprawy
-Asystowanie w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji projektowej, instrukcji obsługi aplikacji oraz opisów środowiska projektowego
-Współpraca z administratorami sieci, analitykami systemowymi oraz pracownikami operacyjnymi w celu rozwiązywania problemów z aplikacjami lub wewnętrznymi systemami oprogramowania firmy.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
-Przyjazną atmosferę
-Duże możliwości rozwoju (firma międzynarodowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland