Hays Poland

PHP developer

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1110385

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP Magento Developer

Lokalizacja: Wrocław

Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:

  • Implementacja spójnych rozwiązań oraz testowanie kodu aplikacji w oparciu o istniejące specyfikacje.
  • Upewnianie się, że kod źródłowy jest dostarczany zgodnie z firmowymi standardami wytwarzania oprogramowania.
  • Tworzenie, uruchamianie i nadzorowanie testów dla nowych oraz istniejących aplikacji w celu naprawy błędów programistycznych oraz w celu wyodrębniania obszarów wymagających poprawy; ogólne debugowanie.
  • Analiza wyników testów i dostarczanie rozwiązań do zlokalizowanych problemów.
  • Tworzenie raportów i statystyk z postępu prac programistycznych na potrzeby zarządu i/lub pozostałych członków zespołu projektowego.
  • Asystowanie w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji projektowej, instrukcji obsługi aplikacji oraz opisów środowiska projektowego.
  • Współpraca z administratorami sieci, analitykami systemowymi oraz pracownikami operacyjnymi w celu rozwiązywania problemów z aplikacjami lub wewnętrznymi systemami oprogramowania firmy.

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenie w pracy z magento
  • php

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland