Opis stanowiska pracy

B2B-Service współpracuje z międzynarodową firmą, której globalny zasięg skupia użytkowników z 170 krajów (w tym Stany Zjednoczone, Korea Południowa, Wielka Brytania, Chiny, Niemcy, Polska). Wprowadzamy na rynek rewolucyjny portal społecznościowy. W związku z bardzo szybkim rozwojem (ponad 10 milionów odsłon miesięcznie) poszukujemy osób z doświadczeniem do wzmocnienia zespołu IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój istniejących projektów jak również budowę nowych funkcjonalności.

PHP Developer

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Rozwój istniejących projektów m.in. platformy społecznościowej, a także wykonywanie nowych funkcjonalności i projektów.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty PHP
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5.6 i wyżej
  • Umiejętność pisania czytelnego, zorientowanego obiektowo kodu
  • Znajomość frameworka Symfony2 lub Laravel
  • Znajomość baz danych: MySQL, Redis
  • Znajomość Javascript, JQuery
  • Podstawy HTML5, CSS, Bootstrap
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • Znajomość AngularJS, NodeJS
  • Znajomość zasad Clean code, PSR-2
  • Umiejętność pracy w metodologii SCRUM

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie, premie okazyjne jak również wyjazdy szkoleniowo-integracyjne
  • Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole specjalistów
  • Wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze (dobrze wyposażona kuchnia, game room)
  • Bogaty pakiet socjalny: opłacone lekcje języka angielskiego, prywatna opieka medyczna,
  • Karnet na zajęcia sportowo-rekreacyjne
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Zapraszamy do pracy w firmie B2B-Service Sp. z o.o. Wprowadzamy n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy