PHP Developer

SILVERHAND

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Rekrutację przeprowadzamy dla firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie systemów backendowych, komunikujących się z aplikacjami mobilnymi oraz frontem WWW

Wymagania

  • dobra znajomość PHP 7 oraz Laravel / Lumen
  • dobra znajomość baz danych MySQL lub Postgres SQL
  • praktyczna znajomość tworzenia REST API
  • znajomości GIT.
  • sumienności i zorganizowania

Dodatkowym atutem będzie

  • znajomość architektury mikroserwisów
  • znajomość rozwiązań cloud
  • doświadczenie z bazami NOSQL oraz znajomość PHPUnit
  • doświadczenie w pracy nad projektami w kilkuosobowych zespołach
  • dobre podstawy algorytmiczne

Klient oferuje

  • zatrudnienie na polskich warunkach
  • wynagrodzenie- 8000-13000 PLN + VAT B2B
  • pracę w biurze w Warszawie (blisko Dworca Zachodniego)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w zależności od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • benefity (karty sportowe), wyjścia integracyjne

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy