ASTEK Polska
ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy
ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu kadry IT i wsparciu projektów
informatycznych. Naszą najważniejszą wartością są ludzie, dlatego
skupiamy się na budowaniu przestrzeni do rozwoju, opartej na zaufaniu.
Zatrudniamy już ponad 650 specjalistów w całej Polsce.
Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • współpraca z teamem Architektury oraz innymi osobami w tym projekcie celem stworzenia back-end na potrzeby projektu
  • integracja i konfiguracja Kubernetes z Consulem dla Service Discovery, jak również konfiguracja key/value
  • stworzenie dokumentacji z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w firmie

Wymagania:

  • min. 2-3-letnie doświadczenie komercyjne w pracy na stanowisku PHP Developer
  • bardzo dobra znajomość PHP (min. 7) oraz Symfony (min. 4)
  • ogólna znajomość narzędzi HashiCorp (Consul, Vault) – mile widziana
  • dobra znajomość SOA, Design Patterns, Dockera
  • znajomość GIT, Kubernetes
  • dobra znajomość języka angielskiego – min. B2+

Mile widziane:

  • znajomość AWS oraz narzędzi Atlassian (JIRA, Confluence, Bitbucket)
  • umiejętność pracy w Scrumie oraz doświadczenie w pracy z zespołami Architektury

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku "Aplikuj". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
ASTEK Polska ASTEK Polska
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ASTEK Polska Sp. z o.o. ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez ASTEK Polska sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
ASTEK Polska     ASTEK Polska