PHP Developer

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Wymiar etatu
Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Rozwój systemów w związku z nowymi potrzebami biznesowymi firmy oraz w niewielkim stopniu ich utrzymanie
  • Praca w zespołach scrumowych
  • Aktualizowanie dokumentacji projektowej

Wymagane doświadczenie:

  • Kilka lat praktycznego doświadczenia w implementacji oraz projektowaniu aplikacji w PHP
  • Znajomość jednego z frameworków (preferowany Zend lub Laravel)
  • Umiejętność projektowania optymalnej i nowoczesnej architektury systemów webowych opartych na Angularze
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich optymalnego doboru
  • Znajomości technologii webowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
  • Doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
  • Doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami Git, Gerrit, Vagrant, Jenkins, Nexus, Mastermind
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Zdolności analityczne, otwarty umysł, umiejętność nieszablonowego myślenia

Mile widziane:

  • Znajomość SQL
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla branży finansowej
  • Karta multisport, karty podarunkowe, vouchery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Sekcje zainteresowań pracowników
  • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole
  • Możliwość wyboru formy współpracy (Umowa o Pracę/B2B)
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń
  • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.