Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

PHP Developer

Sopot, pomorskie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

Sopot
NR REF.: 1094364

Twoja następna firma
Dynamicznie rozwijająca się organizacja, dostarczająca rozwiązania software-owe dla branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i mediów.

Twoje następne stanowisko
Jako PHP Developer będziesz częścią niewielkiego, zgranego zespołu pracującego w Scrumie. Twoim zadaniem będzie tworzenie zaawansowanych systemów, aplikacji internetowych dedykowanych dla klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i mediów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomość PHP (OOP) popartą komercyjnym doświadczeniem. Osoba na tym stanowisku powinna wykazać się znajomością co najmniej jednego z popularnych frameworków PHP (Symfony, Laravel lub inny). Oczekujemy również dobrej znajomości JavaScript (jQuery), HTML, CSS oraz solidnej wiedzy w obszarze baz danych (mySQL, PostgreSQL). Dodatkowym atutem będzie znajomości systemu kontroli wersji GIT, technik optymalizacji i poprawy wydajności czy znajomość Sass, ElasticSearch.

Co zyskujesz?
Będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia oprogramowania przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, otrzymasz także pakiet benefitów (premię za przyjeżdżanie rowerem do pracy, wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie, dopłatę 70% do ubezpieczenia medycznego i karty Multisport, cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin oraz biuro z widokiem na morze). W przypadku przeprowadzki firma oferuje pakiet relokacyjny.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy