Hays Poland

PHP Developer

Poznań
Poznań
NR REF.: 1111922

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów.

Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Realizacja: długoterminowa współpraca
Forma współpracy: B2B

Zadania:
  • Utrzymanie i rozwój systemów wspierających sieć sprzedaży dla 3 marek
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie i utrzymanie oferty sprzedażowej danych marek

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, CSS, JS, SQL, webservices (REST, SOAP).
  • Praktyczna znajomość frameworku Symfony i Zend
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Podstawowa wiedza z zakresu architektury systemów
  • Znajomość PHP, CSS, HTML5 JS, SQL, webservices (REST, SOAP)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z architekturą mikroserwisową (CQRS, EventSourcing), a także JS: angularJS, aurelia

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland